| ovy777 a întrebat:

Salutare tuturor! Am o problema cu siteul megaupload.com: cand incerc sa downloadez ceva nu imi merge. Astept sa se incarce timpul acela dau regular download si imi da eroare; in loc sa imi apara casuta cu save si restul imi deschide o pagina (in acelasi tab) si scrie : Conexiunea cu serverul a fost reinițializată în timp ce se încărca pagina.(folosesc mozzila).
Ce este de facut? Astept Raspuns rapid va rog.

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Incearca alt site, e sg solutie

funda plss

| alexxx a răspuns:

Pai ori ai descarcat prea mult de pe megauppload(are si el o limita), sau incearca cu alt browser

| ovy777 explică:

Am incercat si cu alt browser si nu merge... si nu nu am depasit limita pentru ca de 5 zile nu mai pot downloada de pe megaupload.

Întrebări recente