| justyoung9 a întrebat:

Salutare tuturor!
O sa intampin in Bucuresti un student strain care va sta trei luni si cu care ma inteleg bine...I-am luat cate ceva, drep un cadou sau suvenir, sa zic asa. Cand ar fi mai potrivit sa i le dau? Cand vine sau cand pleaca? Sau ceva acum si ceva la plecare?
Mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Exact le dai cand ajunge sa se simta bine(in caz ca nu e multumit mai cumperi cevalaughing)

| Gan3ji a răspuns:

Cred ca mai bine i le dai la inceput ca sa se simta bine venit