| Madlenac a întrebat:

Hey salut tuturor, am nevoie de ajutorsad
prietenul meu pleaca vara asta pe 3 luni in America..si as vrea sa-i fac un cadou inainte de plecare ca mereu sa-si aduca aminte de mine) idei? dau Funda:*

Răspuns Câştigător
| Masterzz a răspuns:

Tu esti cadoul de care trebuie sa isi aminteasca. O noapte lunga intr-un loc special.winking Fa-l sa numere zilele, minutele si secundele pana la reintoarcere.

5 răspunsuri:
| alone a răspuns:

O petrecere surpriza love struck bine ca e cv cam costisitor... dar macar e cv original happy

| andru10best a răspuns:

Un ceas vintage pe care sa scrii ceva de genul: "mereu o sa fii in inima mea".

| Alice23 a răspuns:

Ceva ce sti tu ca adora :*.
Ce e de la tine, facut de tine, si daruit cu suflet, e cel mai perfect cadou :*

| angel_4561 a răspuns:

Cred ca tu ai fi cel maifrumos cadou pe care il poti oferi cand pleaca

| 48KRazvan a răspuns:

I-ai un tricou pe care sa iti scrii numele si sa il semnezi, asta ii va aduce garantat aminte de tine.Sau varianta doi care e putin cam perversa, fa sex cu el si asa isi va aduce aminte de tine.Bafta in continuare!