| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor. Unde as putea scoate o fata in Oradea la prima intalnire? Avand in vedere ca este scenariul rosu si nu prea ai voie nicaieri inauntru. Doar cei din Oradea daca pot raspunde va rog. Dau funda.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe zoom sau pe whatsap cu video, altundeva este riscant si i ei amenzi.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu prin Cetate?

| Mosotti a răspuns:

La o plimbare! Daca te place si o placi mult, nu conteaza unde mergeti, conteaza doar sa fiti impreuna cumva, sa vorbiti, sa va pupati, etc.
Daca te place, va accepta iesirea simpla la o plimbare pe unde o fi, si nu e o problema, daca o deranjeaza, deja nu e de tine, alta la rand, ca inseamna ca nu te place cu adevarat.

Răspuns utilizator avertizat
| Darius81 a răspuns:

Mergeti in Salca sau intr-un parc ceva, in centru ar fi o idde buna, terasele de acolo inca sunt deschise ziua, bafta