| Anonim34231 a întrebat:

Salutari. Intentionez sa imi iau un pistol airsoft insa nu stiu ce anume sa aleg, sa fie cu gaz, co2 sau electric.
Care este mai bun? Ce recomandati?

5 răspunsuri:
| nukeyly a răspuns:

Doar un pistol airsoft? la ce vremuri vin, poate ceva Smith & Wesson 500 Magnum?
500 MAGNUM EXPANSION TEST 423, 338 views •Nov 5, 2013
https://www.youtube.com/watch?v=mXa0RSsGNCc

| Eugen80 a răspuns:

Nu iti recomadn niciunul pentru ca nu ai voie sa il folosesti in nici o situatie. Nimic bun nu o sa-ti aduca in viata cumpararea unui pistol. Vei fi tentat sa-l folosesti si sa te dai mare si te ia Politia, pentru ca legea este clara, iar situatiile in care poate fi folosit sunt atat de putine, incat pur si simplu nu-l poti scoate din casa. Ia-ti un spray de aparare si atat!
Citeste legea mai intai si investeste banii in altceva.

| AlexMh a răspuns:

Electric is fun daca vrei sa incerci. Costuri minime. Cat despre care este mai bun las expertii sa vorbeasca.

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Orice ai incerca tot nu o sa se auda ca la un pistol.
daca asta nu te interesa,
iti recomand CO2. tuburi ieftine si profitabile

| stel1stu1 a răspuns:

Parerea mea co2 sunt rezistente si sa iti cumperi cu peste 2 J