| doru1233 a întrebat:

Salut ce ar fi mai bine sa-mi iau un pistol airsoft electric sau cu Co2?

4 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Pistol electric

| robijam a răspuns:

Cele pe CO2 sunt bune, dar nu poti pastra prea mult capsula in el deoarece se strica garniturile din cauza presiunii. Cele pe gaz sunt si ele bune, dar nu au autonomie atat de mare, trag mai putine incarcatoare. Dar oricum, pistolul pe CO2 e mai bun, personal detin si eu unul si sunt multumit de el.

| ELEMENT3110 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iei o bata (gen de beizboll) si o ti la scaun la masina ca e cam la fel si scapi cu mult mai ieftin.

| KaDD a răspuns:

Salut. eu as zice sa iti alegi un pistol Co2, pentru ca e mai usor cu tuburile, dar electric, nu consumi asa multi bani.