| νєησм a întrebat:

Salutari la Metin2ro am lvl 25 ar fi bine sa-mi iau cal de acum sau sa mai astept pana pe la lvl 27-30 ca sa pot bate arcasii salbatici la test
ul pentru cal?

Răspuns Câştigător
| justagirlll a răspuns:

Depinde cat de bun esti la duel
eu am incercat la 25 si nu am reusit, apoi am luat alta medalie si in cele din urma am reusit.
incearca sa vezi daca ii poti bate. daca da, atunci incearca. daca nu, mai asteapta
succes!

2 răspunsuri:
| UseR4EveR a răspuns:

Daca ai iteme cum sa nu poti da poti eu zic ca sa il facihappy

| Cineva_2379 a răspuns:

Asteapta pana poti omora arcasii.
Si asa sunt cam greu de gasit, daca nu ii poti bate faci testul degeaba.
Bafta.