| xBuSy a întrebat:

Salutari. Recent m-am decis sa imi fac un server de metin, dar nu am gasit nici un tutorial care sa-mi placa pentru creearea unui site pentru acesta. Intrebarea mea ar fi cum as putea face un site ca cei de le metin2ro + un sistem donatii pentru "MD-uri". Astept raspuns.

2 răspunsuri:
| ToPBosS a răspuns:

Sall am si eu un server de metin in primul rand trebuie sa stii toate comenzile ca sa poti face serverul apoi daca vrei sa fie asa cum vrei tu trebuie sa stai o groaza la editat si cel mai naspa e ca daca ai multa lume online sau alte chestii in neregula trebuie sa platesti ca sal tii online.asa ca in locul tau as lasao balta o sa vezi mai incolo ca am dreptate. funda?

| xBuSy explică (pentru ToPBosS):

Mai intrebarea mea nu a fost daca ar fi bine/recomandat sa deschid. Ci cum pot face un site pentru un server de metin ca cel care il au cei de la metin2ro, incluzand si sistemul de donatii in "MD-uri".