| Arisu a întrebat:

Salutari, prieteni, pare o intrebare stupida, dar deja nu mai am ideibig grinbig grinvreau sa va intreb ceva, miine plec intr-un parca foarte frumos si as vrea sa ma pozez, insa nu stiu ce poze sa-mi mai fac big grinbig grin poate vreo idee? ceva immagini de exemplu? big grin vreau sa fie poze frumoase, scuze de intrebare si va rog nu-mi scrieti raspunsuri urate! mersi anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| faaalyoana a răspuns:

M-am abtinut sa nu-ti scriu ceva...dar iti dai seama ce problema ai tu acumlaughing
Pai te imbraci si tu asa mai colorat, k asa vremea e km posomorata afara, si sigur vei radia.
Ai incredere in tine si vei gasi singura niste pozitii in care sa-ti misti fofoloank, si sa iesi frumoasa in poze.lasa-ti imaginatia sa zburde.
sa ne arati poze da?

| Arisu explică (pentru faaalyoana):

Heh,mi-a placut raspunsul tau big grin oricum multumesc

1 răspuns: