| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, știu ca este o întrebare cam stupidă, dar dehh... As vrea sa va întreb ce face o supraveghetoare într-un magazin de haine? Mulțumesc mult pentru răspunsuri, zi frumoasă.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In timpul programului, supraveghezi lumea care intra si iese sa nu fure ceva, sa nu cada lucurile pe jos, iar inainte si dupa program: faci curat in magazin, speli pe jos, asezi marfa la loc si ce mai cere seful... curatenie in depozit samd.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aseaza marfa si supravegheaza sa nu plece cineva cu marfa neplătită.

| Andreeaa20 a răspuns:

E foarte ușor doar trebuie să supraveghezi lumea care intră și pleacă