| vasyutza a întrebat:

Salutari`tuturor....am`o`mica`mare`problema`.am`incarcat `p`facebok`o`poza`care`nu`trebuia`cum`o`stergg? cum sa sterg poza de pe facebooooook? heelp please

9 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Acum`stii`ce`ai`de`facut`laughing

| MissxD a răspuns:

Dai clik pe poza si jos vezi ca scrie Optiuni (in dreapta - cam asa) si e stergere acolo happy

| rainbowgarden a răspuns:

Dai click pe poza, te duci la optiuni si ii dai stergere

| Cherilyn a răspuns:

Tu nu stii sa scrii normal? laughing

| jethebest a răspuns:

Buna.iata cum vei face:intri la poza(dai pe ea si acolo in dreapta jos scrie "Optiuni" dai acolo si trebuie sa iti arate "Sterge aceasta fotografie". Sper sa-ti fiu de folos.

| mirelle a răspuns:

POZA ->Opțiuni ->Șterge această fotografie, sper că te-am ajutat (: FUNDĂ?; D

| vladyojy a răspuns:

Mai simplu se face asa:pui mous-ul pe poza dorita si jos iti apare o bara transpareta apesi la options si dupa aia delete

| hermionefv a răspuns:

Dai click pe poza pe care ai incarcat-o si jos pe chestia aia gri apare "Eticheteaza fotografia","Optiuni", "Distribuie" si "Imi place".Dai la"Optiuni" si apare printre altele ultima "Sterge aceasta fotografie". Click happy Funda?

| annutza12 a răspuns:

Pai dai dreapta jos pe optiuni si vei gasi ca scrie jos(ultima)sterge fotografie