| Damii a întrebat:

Am o problema urgenta va rog sa imi explicati cum se sterge contul de pe facebok rapid va implor
dau funda normal///mai amanuntit daca se poate...please

Răspuns Câştigător
| Vanyum a răspuns:

Pai dai la "Contul Meu" sau "My Account" --> "Setarile Contului" sau "Account Settings" apoi in partea stanga iti vor aparea mai multe optiuni acolo dai la "Securitate" sau "Security" si acolo vei vedea "Deactivate your account" acolo bifezi orice chestie si dai "confirm" si cam atat, insa ca pe oricare alt site de socializare contul poate fi reactivat oricand, bafta.

1 răspuns:
| AnnaMaria a răspuns:

Account(dreapta sus)-> Account settings->(pe partea stanga)select Security ->deactivate your account