| adyrza32 a întrebat:

Saluut. Vreau sa ma duc zilele astea la Water-Park Otopeni si am cautat pe internet si am vazut ca pot ajunge cu linia 783.Intrebarea mea este-pot valida cardul ratb obisnuit (cel verde) fiind o linie express? Daca da, cat este o calatorie?
Va multumesc big grin

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Poti valida cardul obisnuit cu optiunea portofel electronic, calatoria insa e mai scumpa decat in oras. O incarcare cu 10 calatorii costa 27 ron. Sau poti sa iti cumperi o cartela magnetica asemanatoare cu cele de la metro cu 2 calatorii la 7 ron.