| DedeDedycz a întrebat:

Cu ce pot ajunge la water park otopeni? ce mijloc de transport pot folosii?

Răspuns Câştigător
| MihaelaPupacioasaaa a răspuns:

Foarte simplu: daca vii cu maşina mergi prin Otopeni până la aeroportul Henri Coandă, întorci sub pod şi chiar înainte de magazinul Ferrari faci dreapta. Puncte de reper: Henri Coandă, Magazinul Ferrari, Indicator Rin Hotel.
Dacă vii cu autobuzul, linia 783 te va lăsa în apropiere de parc. Trebuie să cobori la staţia ICSIM (fostă Zborului) şi peste drum este Waterpark.

| DedeDedycz explică (pentru MihaelaPupacioasaaa):

Si de unde pot lua autobuzul 783?

| MihaelaPupacioasaaa a răspuns (pentru DedeDedycz):

Statia lui 783 parca e la Unirii nu e chiar la Unirii, din cate stiu. Stiu ca e un la Universitate, chiar in fata spitalului Coltea. Dar intreaba la ghiseul de bilete de acolo. Sau la Romana. thinking