| ^_^Dayanascunpik^_^ a întrebat:

Salz TUP!
care stie cateva coduri pentru a scrie colorat pe Miss Bimbo?
plzzzzzz astept raspunsuri repede si mersi anticIpat... dau fundita ceiu/celei care da cele mai multe coduri
ramaneti cu bine

Răspuns Câştigător
| VanillaBear a răspuns:

O super miss bimbo;;)
Okai deci eu iau de aici:
http://answers.oreilly.com/......r-support/
si desi nu merg toate eu mi-am facut o asa spusa selectie personala de culori:D
Noroc la scris frumos :* App ma cheama VanillaMieux daca vrei sa ma contactezi pe mb:)
P. S:In cazul in care nu stii codul este [color=numele culorii]text[/color]
xoxo Vanilla

1 răspuns:
| Myuu a răspuns:

Sunt multe, dar cel mai frumos e [b] [i]. Incearca-l e super.