| ♥andreyusca11♥ a întrebat:

Salz cine stie cum sa-mi mentin silueta prin eforturi fizica sau dieta > plzzzzzz dati-mi un raspuns repede

Răspuns Câştigător
| ladycoffee a răspuns:

Pai uite cel mai bun sfat...ca dieta, mancarea japoneza este cea mai buna! Nu este necesar sa ramai hamesita: tot ce trebuie sa faci este sa nu folosesti ulei, sa nu mananci prajeli, sa folosesti soia ( sos de soia, care este chiar foarte bun). Carnea sa nu fie grasa. In loc de paine poti manca orez fiert, fara nimic altceva. Stiu ca la prima vedere suna ciudat, dar eu chiar am fost in Japonia si intr-o saptamana am slabit 3 kg mancand chestiile astea zilnic, fara sa ma abtin de la nimic. Mancarea lor, cand auzi de ea, pare ciudata, dar este chiar mai buna decat ce gatim noi. In plus, 1 ora de mers pe jos / alergat zilnic te ajuta foarte mult. La mancaruri iti recomand sa folosesti cury sau piper, pentru ca mancarea iute se digera mai repede deoarece ajuta arderile, asa ca nu se depune!

Succes!

4 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Efort fizic
http://www.youtube.com/watch?v=mVmjhNmvEwo
dieta-0, 5 l de apa inainte de fiecare masa

| Alina a răspuns:

Fa abdomene ca sa nu ai burta happy alearga...incearca sa faci cat mai mult efort in aer liber happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sint in masura sa dau sfaturi din astea.Nu sint "pregatit".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

30min de alergat pe zi si dieta asta http://www.totulpentrufemei.ro/......_saptamani