| poesia a întrebat:

Sambata seara pe antena 1 a fost un film la ora 11, cu un criminal in serie care voia sa isi omoare sotia cu orice pret.Imi spuneti si mie cum se numeste filmul? fundita

Răspuns Câştigător
| Andreeutza_Dragutza a răspuns:

Filmul se numea:"Instinct Ucigas"

11 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Filmul a fost la 22. 30, se numeşte Instinct ucigaş.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaaa1 a răspuns:

Criminali in serie

| คиค a răspuns:

Buna!

Filmul se numeste "Instinct ucigaş ".

Fundytza.../?

| alandala a răspuns:

Pe engleza se numeste: Instinct to Kill tradus Instinct ucigas

Mai multe detalii: http://www.cinemagia.ro/filme/instinct-to-kill-instinct-ucigas-6103/

Răspuns utilizator avertizat
| Bi.Dam a răspuns:

Sambata 12 iunie? Instinct ucigas

| Xname a răspuns:

Instinct to kill. (instinct ucigas)? Ala care sotia descopera ca sotul ei omorase vreo 9 femei si il baga la inchisoare? sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se numea instinct ucigas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instinct ucigas