| Ale6197 a întrebat:

Hey! Deci a fost ieri seara sau alaltaseara pe antena sau pro tv un film cu crime (thriller), si nu mai siu cum se numeste. Era cu cativa oameni care au ramas impotomoliti la acelasi motel din cauza inundatiilor si au inceput sa moara unul cate unul. Si in paralel era vorba despre un criminal in serie care avea personalitati multiple. Cine imi poate zice cum se numeste ...primeste funda. big grin ( scuzati categoria)

2 răspunsuri:
| ralucutza12345 a răspuns:

Si eu l-am vazut dar din pacate nu stiu cum se numestesad asteptam raspunsuri big grin

| Ale6197 explică (pentru ralucutza12345):

Am gasit eu pana la urma, slava Domnului, ca am cautat cam o ora. Se numeste,, Identity '', e din 2003. happy