| lol1232 a întrebat:

Samsung S5230 Star are loc de card de memorie daca da unde funda

Răspuns Câştigător
| chryss a răspuns:

Are, scoti bateria, are loc de card undeva sub cartela daca scoti cartela din telefon vei gasi si locul pentru card

5 răspunsuri:
| justagirlll a răspuns:

Da.
deschizi carcasa si e acolo, deasupra bateriei

| ChRoM a răspuns:

Cauta sub capacwinking

| ancutsa13 a răspuns:

Este exact sub cartela si nu e nevoie sa scoti cartela, scoti doar bateria si o sa vezi un semn micut pentru card.

| PopStarInMyMind a răspuns:

Nu stiu! Ca si eu caut locul de cand l-am cumparat! Oricum trebuie sa aiba! Sper sa gasesti rapunsulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare cum se pune cardul in ce directie? Multumesc anticipat!