| D3pek a întrebat:

Am un Samsung GT-S5230 Star si vreau sa imi iau jocuri filme etc... am luat niste jocuri si imi scrie memorie insuficienta(dar eu am memorie destule ca am card de 16 GB) si nu stiu ce sa fac

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lovylove a răspuns:

Buna, banuiesc ca jocurile ar fi prea mari? sa stii ca sunt jocuri care pot fi puse numai in anumite telefoane ex:prietena mea are iphone 4 si eu Motorola flip out jocurile de pe tel ei pot fi date numai la alt i phone deci probabil asta e de vina si la tine

| Cosmin_Andrei_1998_I3FB a răspuns:

Si eu vreau niste jocuri pentru Samsung gt-s5230, am un prieten cu un telefon la fel cere sia descarcat niste jocuri noi pentru telefonul lui iar mie nu-mi merg! sad