| Katyfera1999 a întrebat:

Saptamana aceasta este ziua mea iar sambata am invitat niste prieteni la mine, si mai mult ca sigur o sa fie plictiseala mare, ce jocuri am putea juca? Va rog ceva urgent! FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 123Julia a răspuns:

Fata asunsele Adevar sau provocare Scaunele muzicale JOCURI PE PC FUNDA?

7 răspunsuri:
| ovidiuionita a răspuns:

Salut!
Daca pleci de la premisa ca va fi plictiseala, atunci sigur asa va fi.
Si nu fa planuri. Cand e ceva spontan, e mult mai placut si atractiv. Sunt atat de multe jocuri cu care-ti poti amuza invitatii.
Batranul "Adevar sau provocare" nu dezamageste niciodata.

O zi buna!

| 123Julia a răspuns:

Stai la curte sau la bloc?

| Katyfera1999 explică (pentru 123Julia):

Stau la curte

| 123Julia a răspuns (pentru Katyfera1999):

Fata asunsele Adevar sau provocare Scaunele muzicale JOCURI PE PC FUNDA?

| 123Julia a răspuns:

La multi ani katyfera1999

| elys09 a răspuns:

Scaunele muzicale
Fatea-scunselea
Ascultati muzica
Va jucati jocuri pe pc
Funda?

| gebeleizis a răspuns:

Pai o sa mancati tort sau ce o sa fie, niste muzica, nu o sa aveti timp sa va plictisiti^^glumiti intre voi inventati ceva

| Garoafe a răspuns:

Cati ani ai? Ca sa stiu ce sa iti zic big grin