| xFaith a întrebat:

Hey TPU.
pe 30 oct imi serbez ziua de nastere. Am invitat aprox 4 prieteni foartee apropriati ( 2 fete si 2 baieti )
As vrea sa`mi dati si mie exemple de jocuri pe care le-am putea juca big grin
Ps. Fac 17 ani ^_^

Răspuns Câştigător
| Misu1997 a răspuns:

Pfffbig grin,Twister, daca ai ps 2, 3 etc. i-ati takken 4-5 dbz budokai thenkaichi 3-2, sticluta stiu eu.In locul tau as fi mers intr-un parc, la o cofetarie dupa luai 2 sticle suc, bomboane dadeai pe str la prietenei. La multi ani!big grin. Funda?