| IIIx333III a întrebat:

Saptamana viitoare imi voi cumpara role. Problema este ca am mai cumparat o data, dupa cum a spus vanzatorul ca sunt cu silicon, si nu erau. Ma miram eu de ce sunt asa de ieftine... dar il credeam pe cel de la raion. Acum am realizat ca el vroia doar sa isi vanda marfa. Asa ca va intreb pe voi, care este diferenta dintre niste role cu silicon si niste role fara silicon? Nu vreau sa imi spuneti ca este diferenta de pret... vreau sa aflu sigur-sigur! Funda.

P. S. Am mai pus o data intrebarea aceasta, si se pare ca m-ati inteles gresit. Stiu ca cele fara silicon sunt zgmotoase si tin mai putin, dar eu vreau sa imi dau seama la raft daca au silicon sau nu. Adica... nu stiu. Se simt altfel cele cu silicon? Pentru ca de obicei nu scriesad. Sper ca ati inteles...

Răspuns Câştigător
| Incarcare a răspuns:

Pai! Iei o rola in mana si invarti o roata... Cele fara silicon se invart aproape fara oprire! Dar cele cu silicon se invart mai incet!winking

4 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Vezi ca trebuie sa semene cu Bianca Dragusanu. Daca sunt asemanatoare au silicon.

Răspuns utilizator avertizat
| Frankenstein a răspuns:

Hello. Pai, de regula, cele cu silicon, adica numai din silicon (nu din silicon plasticat), sunt mai moi si la roti se vede doar ceva transparent care acopera un plastic. Cam asa: http://www.insportline.ro/534/roti-role-worker-84mm.
Sper ca te-am ajutat:). Fundita:D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, cele din silicon cand pui mana pe roti sunt mai "gumoase"in schimb cele din plastic sunt mai tari.

Sper ca te.am ajutat. Funda?batting eyelashes