| anonim_4396 a întrebat:

Buna, as dori sa ma angajez la kaufland a aranjat marfa pe raft. Munca aceasta este separata de cea a casierilor, nu? Adica nu o sa ma cheme de pe raion ca sa ma puna la casa, am dreptate?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La kaufland ul la care imi fac eu cumparaturile ii vad mereu si la casa si la raft

| missfatadelatara a răspuns:

Mă...

...la mine în oraș casierele aranjează marfă.

| JustmeV a răspuns:

La mine in oras, si lucratorii comerciali (cei ce aranjeaza marfa) trebuie sa invete si casierie.

| AlexandrulS a răspuns:

In Bucuresti nu ai treaba cu caseria... doar in depozit si la aranjat rafturile atat. Nu stiu in alte orase cum se procedeaza.