| SporeBox a întrebat:

Saput TPU! Imi place sa ma joc cu cuburile rubice dar dupa ceva timp (cam doua zile sau trei de joaca) parca se uzeaza. Cateodata la niste miscari fac fridrick-uri mai greu si parca nici nu mai merg cum mergeau inainte. Asta e doar o "iluzie" sau chiar merg mai greu? Daca chiar merg mai greu ce trebuie sa fac? In caz ca e nevoie sa mentionez nu folosesc cuburi profesionale dar cel pe care il folosesc merge destul de bine.

1 răspuns:
| PaulStudio a răspuns:

Sunt chinezarii nu trebuie sa ai asteptari de la ele mai ales daca il folosesti zilnic, are niste socheturi de plastic in care se invart si cum are atatea cubulete pe ele se mai blocheaza si nu merg smooth din toate unghiurile.

Trebuie sa iti cumperi unul profesional si o sa vezi imediat diferenta.