| Jenny23 a întrebat:

Sar putea sa fie cam prostesc ce spun da nu stiti si voi ce sa fac ca sa fiu maine ragusita? sau poimaine?

Răspuns Câştigător
| iHack a răspuns:

Urla timp de 1-3 ore, CAT de tare poti si cat te tin plaminii, non stop. O saptamana nu o sa poti vorbii la propriu

6 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mai întâi învață regulile gramaticii. Apoi vezi-ți de răgușeală.

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Injura fiecare om ce trece pe strada cat mai mult timp, dupa acre bea apa c gheata

| anonymousxD a răspuns:

Bea apa foarte rece,mananca multa inghetata,mananca gheata,tipa, urla, razi foarte tare. happy

| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Tipa la maicata.

| iHack a răspuns:

La mine afunctionat sa urlu doar 3 ore

| Roxanne_3651 a răspuns:

Pai.tipa taree si bagati gheta in gura.atentie nu-ti baga multa gheata fiindca s-ar putea sa ai parte de o mica-mare racealahappy