| Arianamara a întrebat:

Maine trebuie sa cant si sunt foarte ragusita, aveti idee ce m.ar putea ajuta sa sacp de raguseala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Acum e cam tarziu, alta data poti lua un shodou seara, miere pe care sa o tii un pic in gat, si exista si pastile.

| CuriousStuff a răspuns:

^ + Ceaiuri calde si miere... Dar nu garantez ca scapi de raguseala pana maine... Depinde si de ce esti ragusita. Ai fortat corzile vocale? Ai tipat prea mult sau esti racita? Si de cand esti ragusita?

| DragosTrandafir a răspuns:

Citricele,Protocalele Lamaile Mandarinele Grapefruit.