| RoxoR153 a întrebat:

Scuzati-ma că greșesc categoria dar pentru cei ce știu vacanta mare poate cineva sa îmi spună dacă aceștia mai țin spectacole? Daca nu știți ce e vacanta mare va recomand sa căutați pe Youtube

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In ultimii ani mai multi ani NU au mai tinut spectacole LIVE fiindca efectiv ''trupa'' initiala s-a destramat. Explicatii complete privind activitatea lor gasesti in urmatorul articol : https://ro.wikipedia.org/wiki/Vacan%C8%9Ba_Mare

| RoxoR153 explică (pentru corbulalbrosu):

Poți să îmi spui de ce sau destrămat sunt un mare fan și aș vrea să revina

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RoxoR153):

Motivul real care a provocat destramarea grupului nu se cunoaste precis si din acest motiv nu ma pot hazarda sa-ti raspund...aiurea. big grin