| Looooooolll a întrebat:

Scuze categoria! Deci eu am Abtibilde Lala Band. Locuiesc in Arad ...Este cineva din Arad care ar vrea sa Facem schimb de abtibilde? Sa aiba maxim 12 ani! Thank TPU!

7 răspunsuri:
| baterie777 a răspuns:

Cauta pe facebook o pagina de Vanzari online din orasul tau si posteaza'le acolo. Scrie ca vrei sa le schimbi.

| thevilake a răspuns:

In primul rand lasa "abtibildele" si du-te pe la scoala.
Si in al doilea rand nu ai gresit categoria.

| Looooooolll explică (pentru thevilake):

Eu am intrebat frumos si Poate am gresit. Nu-s perfecta! Toata lumea Greseste!

| thevilake a răspuns (pentru Looooooolll):

Deci, lasa-mi creierul sa proceseze... Sa iau fiecare detaliu in parte : avatar cu tequila, "abtibilde", mai ales cu Lala band.
Nu-ti dau mai mult de 11 ani... Hai 12.

| Looooooolll explică (pentru thevilake):

Am aproape 15

| xF1n3Ti a răspuns:

Scuze pentru ce o sa-ti spun
Nimeni nu vrea sa iti i-a actibilitele
sper sa intelegi intr-o zibig grin

| Looooooolll explică (pentru xF1n3Ti):

Am intrebat ..Doar nu am facut nimic rau!