| termcapricious a întrebat:

Scuze de categorie! De ce nu mai pot da raspunsuri prea mult pe TPU? imi apare asa tongueentru a raspunde la intrebare,
creeaza-ti cont pe TPU.ro
(sau logheaza-te in cont daca esti deja membru)
sau Logare cu Yahoo.am deja cont, si m-am logat de fiecare data cand am vrut sa raspund dar nu merge, VA ROG ajutati-maAA!
P.S.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bifeaza acea casuta pentru 7 zile. Dupa ce iti introduci e-mail si parola.

| SoloPC a răspuns:

Cand dai la login pe pagina pricnipala in stanga jos sub parola acolo unde ti-o introduci este o casuta sa nu te mai loghezi tu pentru 7 zile ca ti-se logheaza automat! Bifeaz-o