| Dreamer002 a întrebat:

De ce nu pot sa mai raspund la intrebari pe TPU? Imi apare asta : Pentru a raspunde la intrebare,
creeaza-ti cont pe TPU.ro
(sau logheaza-te in cont daca esti deja membru)
Logare cu Yahoo... si tot ma loghez dar nu imi merge! Nu ma loghez cu facebook pentru ca nu am acelasi email.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai postat 10 intrebari si raspunsuri, dar nu mai poti continua, e din cauza ca nu ti-ai confirmat adresa de e-mail. Poti solicita retrimiterea mesajului pentru confirmarea adresei de e-mail de la Editare date profil.
http://www.tpu.ro/site-users/edit/

Bafta!