| termcapricious a întrebat:

De ce nu mai pot da raspunsuri prea mult pe TPU? imi apare asa tongueentru a raspunde la intrebare,
creeaza-ti cont pe TPU.ro
(sau logheaza-te in cont daca esti deja membru)
sau Logare cu Yahoo.am deja cont, si m-am logat de fiecare data cand am vrut sa raspund dar nu merge, VA ROG ajutati-maAAAA!
P.S.

Răspuns Câştigător
| AdeeMaria a răspuns:

Intra pe e-mail, da la inbox, si confirma adresa de email [cu, care ti-ai facut contul pe TPU]
E simplu.
Asa am patit si eu. :*
Funda?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| αlεxTzure a răspuns:

Incearca cu facebook

| AdeeMaria a răspuns:

Intra-ti pe E-MAIL, da la Inbox si confirma adresa de email. [adresa cu, care ti-ai creat contul pe TPU]
Exact asa am patit si eu. :*
funda?

| AdeeMaria a răspuns:

Intra pe E-MAIL, da la Inbox, si confirma adresa de email [cu, care ti-ai facut contul pe TPU]
E simplu.
Asa am patit si eu. :*
Funda?

| yonutzzz95 a răspuns:

Logheazate cu facebook