| veronica3513 a întrebat:

Se poate sa-mi spuneti niste site-uri care m-ar ajuta sa inving plictiseala verii? as vrea ceva cu stiri sau informatii diverse, ceva usor si nu gen jocuri sau filme.Merci anticipat.

4 răspunsuri:
| jan33tt a răspuns:

Ladypopular.ro,filmul moonwalker, filmul ghost, prizee.com,it girl pe facebook.

| Widiach a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai si intentiile tale in legatura cu ea. Daca si foarte probabil esti adolescenta, poti alege intre a astepta un raspuns mai bun decat al meu la intrebarea ta o vara intreaga, ceea ce, cred eu, este mai lung si plictisitor decat pare. Poti de asemenea sa cauti in continuare site-uri, insa cum toate poate sunt si mai mult plictisitoare, trecute, vei ajunge pe 11 Septembrie dandu-ti seama ca mai bine alegeai a treia varianta a mea, adica sa cauti orice altceva in afara calculatorului, ale carui victime suntem noi. La fel ca si tine, ar trebui sa incerc sa caut activitate in aer liber (sport, plimbari, concerte etc.), in citit, pentru ca odata sau mai tarziu vin marile examene si nu vrem sa ne facem de ras, sau, alte treburi prin casa si prin ograda ei. Mama ta cu siguranta s-ar bucura de un ajutor in plus venit din partea fiicei ei. Si prin a-ti raspunde, mi-am deschis si mie o lista proprie cu planuri pentru cele 2 luni ce au ramas big grin Vacanta placuta!

| FaRanUmE_5125 a răspuns:

Pe clopotel.ro sunt multe teste,bancuri, tot ce vrei,, sau pe myidol.ro gasesti stiri despre vedete! cred ca ti-am fost de ajutor!
(deesi cred ca sa invingi plictiseala verii.ar fi mai bine sa iesi cu prieteniii, sa iesi la o plimbare, pentru ca pe calc. poti sta destul cand ploua si e urat afara)