| maite13 a întrebat:

Se poate sterge/desfiinta un cont de facebook? multumesc

Răspuns Câştigător
evenso
| maite13 explică (pentru evenso):

Iti multumesc pentru raspuns dar nu pot sa-l sterg crying

5 răspunsuri:
| GiulianoSenior a răspuns:

F
acebook nu te ajuta deloc daca vrei sa iti stergi complet contul din retea. Totusi, daca cauti destul de mult gasesti si linkul potrivit pentru a-ti sterge contul de Facebook:

http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

Asta e linkul. Retineti ca e vorba de stergerea contului, nu de dezactivarea lui. Contul tau nu va mai apare in cautarile efectuate pe Facebook sau Google. Totusi, daca in urmatoarele doua saptamani te conectezi din nou contul va fi reactivat.

| Lov3m3islittle a răspuns:

Da se poatebig grin

| maite13 explică:

Am dat click pe link-ul tau, mi-a aparut o pagina in care aparea si un buton "sterge contul meu" am dat click dar nu se intampla nimic

| evenso a răspuns (pentru maite13):

Iti cere parola si trebuie sa treci si ce iti cere la control de securitate.