| yami a întrebat:

Se pot sterge intrebarile mele, din profilul meu? nu vreau sa le stiu acolo, nu ma simt confortabil...happy

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Hmm...stiu ca se pot edita dar de sters nu am vazut vreo optiune. eventual sa dai un mail la admini si sa le ceri sa ti le stearga...

4 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Stiu ca se pot doar edita...Banuiesc ca daca le stergi din optiunea de editare, nu iti ramane decat numele...(iar intrebarea dispare)

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stii ca a fi matur inseamna sa-ti asumi propriile fapte? Lasa-le acolo, te reprezinta.

| andreutz a răspuns:

Momentan nu... poate doar raluca sa te ajute...

cristian
| cristian a răspuns:

Daca lasi o adresa de mail si parola ti le voi sterge definitiv.