| mm_2126 a întrebat:

Cum pot sterge intrebarile mele de pe TPU?

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
In partea stanga, unde ai mai multe chestii in legatura cu profilul tau, ai acolo "intrebariule mele"
dai acolo si apoi stergi ce intrebare vrei, apoi o sa iti vina un link pe mail si trebuie sa intrii pe acel link, sa bagi inca odata parola ta si mailul si se sterge intrebarea!
O zi buna!

evenso
| evenso a răspuns:

In partea stanga apare Intrebarile mele, dai click pe ea si alegi Sterge.

| nyko06 a răspuns:

Buna, te duci la intrebarile tale si sub fiecare intrebare ai sterge si alegi pe care doresti sa le stergi, vezi ca cred ca trebuie sa te logezi si pe adresa de e-mail cu care ti-ai facut contul TPU ca sa confirmi stergerea intrebarii.

| mm_2126 explică:

De unde ales STERGE? nu imi apare

| Ooanna a răspuns:

Intri in intrebarile mele si vezi ca scrie jos acolo cu rosu sterge intrebarea