| Alecsie. a întrebat:

Serialul " anatomia lui grey " se difuza pe TVR1 dar acum s-a terminat sezonul 5 si as vrea sa sriu cand va incepe sezonul 6

3 răspunsuri:
| ruiseg a răspuns:

La TV nu am idee cand o sa inceapa.insa. pe internet deja a aparut sezon 6. a ajuns deja la episodul 17.Eu le-am vazut... le poti descarca de pe multe site-uri. cel mai simplu cred ca ar fi iso hunt.asta ca sa nu astepti sa apara la TV.winking

| Berta a răspuns:

Crede-ma, si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tvr 1 nu iti pot spune cand incepe dar incearca sa iti faci o idee cu o mica analogie de aici :
http://www.tv.com/greys-anatomy/show/24440/episode.html