| ExTrEaM^^94 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu serialul: "Anatomia lui Grey" de pe TVR1? Vad ca acum au bagat altceva.

4 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Uite un sit unde il poti vedea online, se vede foarte bine si sunt 6 sezoane: http://www.serialepe.net/2010/04/grey-anatomy-serial-online-toate.html
sper ca te'am ajutat:*

| rockaholic a răspuns:

Poti sa il vezi online: www.serialepe.net cred ca 5 sezoane

| Mishooletz a răspuns:

L-au scos din grila de programe din pacate straight face

| AliceAll a răspuns:

Lavynika, si eu ma uit la anatomia lui gray si sa stii ca e foarte folositor site-ul, multumesc mult si extream, sper ca si tie sa iti fie folositor happywinking