| Dragonisgaby a întrebat:

Servus TPU! Am si eu o intrebare care suna cam asa :
Acum ceva timp am vazut un film (Un triller de la un film) in care se vorbea despre o familie care se muta din vechea casa sau se muta impreuna (un cuplu. (aveau copii) deci cred ca ereau o familie), si acolo au 2 vecini tineri (Frati cred) care vin in fiecare seara si ii batjocoresc. (Cam ca un film de groaza). din ce am vazut in triller. (Filmul e cam din 2013-2014 tin minte atunci cand am vazut trilleru nu aparuse filmu)

1 răspuns:
| oAlecsandra a răspuns:

Nu pot sa iti raspund pentru ca habar n-am despre ce film vorbesti dar ai putea incerca pe facebook, e un grup "Din ce film/serial e asta?" sigur te va ajuta cineva, bafta.