| LoverDip a întrebat:

Sla TPU.Am o problema la mass.De ieri cand adaug prieteni imi apare o eraore:
"Your request to add a contact has taken longer than expected to complete.
The operation may have succeeded.Please check your Messenger List later."

Ma puteti ajuta? mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cei carora le-ai dat add pe noul id, marea majoritate nu au acceptat(sau chiar toti)
2.Rezultatul, yahoo ingheata posibilitatea de a mai adauga, deoarece ei il considera SPAM
3.Nu stiu cand iti da drumul, pe facebook, dupa 2 zile.
Cand vei fii "dezghetat", enjoi
NU are rost sa te alarmezi, este doar o masura de securitate straight face