| sabina_9283 a întrebat:

Slabesti cu ajutorul bicicletei? Ma gandesc sa`mi cumpar o bicicleta de gimnastica si nu stiu daca ajuta.

8 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, dar impreuna cu o dieta echilibrata.

| Bishop a răspuns:

Da, dar trebuie sa ti si regim.

| costymaximus a răspuns:

Este un ajutor dar pe langa exercitiu fizic trebuie si o dieta corespunzatoare, altfel faci efort inutil daca mananci orice.

| hrdcore a răspuns:

Da, cu dieta

| Katalynutza99 a răspuns:

Slabesti si cu bicicleta. Dar e bine sa ai si o dieta corespunzatoare.

| nicko a răspuns:

Si eu m-AM gaNdit sa-mi cumpAr... dar mai bine imi iA la vara o bicicleta noua dar nu medicinala, din asta pe 2 roti laughing. Mi se pare ca simti dupa ce te-aI plimbAt o ora, te simti maI bine dAr cu aia medicinalA transpiri si atat.Cu asta pe 2 roti te poti distra f tare. Si se poate sa nu aI nevoie chiar de dieta dar fa zilnic miscare, de ex cate 20 minute seara sau oricand sau chiar mai mult, nu mank dupa ora 18 si mai putine dulciuri si maI putina paine, nu f gras...chestii simple. a si multe multe fructewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da slabesti daca faci multe exercitii

| tudorboy_8929 a răspuns:

Ajuta cu mult la slabirea kilogramelor, dar trebuie sa alergi mult zilnic ca sa fii supla cum vrei tu. laughing