| sonyaminia a întrebat:

Buna as dori sa imi cumpar o bicicleta dar nu stiu care e mai buna si de ce RICHY BIKE sau DHS. Cine ma ajuta dau funda si vot

6 răspunsuri:
| Iustiina a răspuns:

DHS! am avut una si m`a tinut 6 ani. doar ca am vrut alta si mi-am cumparat alta.aia si acum o mai am! love struck sper ca te-am ajutat

| danyelo112 a răspuns:

Dupa parerea mea DHS is mai bune.de asta am si eu./.dar e si o vorba la ele(Du-ti Hoitu-n Sura)laughing))

| XatomisX a răspuns:

Dhs sunt proste pentru ca sunt grele se darama repede i-ati de pe www.marosbike.ro dai la secriune hardtail acolo gasesti biciclete adevarate succes

| mafiotuXXL a răspuns:

Parerea mea este DHS sunt Bune Rezistente si mai bune ca Rich am avut rich si dupa parerea mea nu este prea buna :d

| Anythamaria a răspuns:

am eu o bicicleta de la RICHY BIKE de 2 ani e ca noua, si merge la fel

| KOutro a răspuns:

Daca vrei o bicicleta buna cumpara una sh sunt mult mai bune. Daca chiar vrei una dintre aceste 2 marci as merge pe DHS...dar sa aiba schimbat-oare shimano calumea... daca sunt altfel dai mult sa schimbi si ti se face rana intre degete. Bafta! e alegerea ta!