| Floriin7 a întrebat:

Sony sau Cannon? laughing de ce?

Răspuns Câştigător
| TicTacUser a răspuns:

Frathe...cannon.iti zic din inima.nutsi lua sony.cat de "buna" ar fi din auzite. tot degeaba. e nashpa.ai probleme de obicei cu firma sony.cannon e cea mai tare. app. imi dai funda? pls.am nevoie. pup si numai bine

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amandoua sunt bune, japoneze la creatie si chineze la fabricatie (deci cel care creaza e japonia ca are multa minte si china monteaza)

Stefan
| Stefan a răspuns:

Canon este o firma cu renume care conduce piata aparatelor de calitate, fapt dovedit pana acum.

| Annitu a răspuns:

Amandoualaughingblushing

| SnicK a răspuns:

Sony, de aia sa iti fac pe plac.

Întrebări recente