| cccccclowerrrrrrrrrr a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi o camera cu obiectiv cam pe la 1000 ron? Nu trebuie sa fie noua dar intr-o stare buna, HD sau Full HD si cu garantie cel putin o luna si model mai nou (Nikon,Cannon, Sony).
Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Pai la ce fel de camea te referi? Foto sau video? Si cand spui "cu obiectiv" te referi la un compact sau la un DSLR care sa aiba obiectiv inclus in pachet? Oricum, daca nu doresti neaparat ceva nou-nout, poti apela la site-urile de anunturi precum OLX.ro sau tocmai.ro. De asemenea poti gasi anunturi si pe Okazii sau te poti uita la sectiunea de anunturi de pe nikonisti.ro. Daca doresti ceva nou, poti intra pe F64.ro, un site excelent. Acolo poti cauta aparatul pe care il doresti si poti vedea functiile sale si la ce pret este. Eu ti-as reomanda DSLR-ul Canon 1100D deoarece este unul dintre cele mai ieftine, avand un pret ce se invarte la 1000 RON. Daca doresti camera video, variantele sunt aceleasi si astfel poti gasi si ceva mai ieftin. Bafta!

2 răspunsuri:
| Lunguandrei666 a răspuns:

Du-te la Altex, acolo ai mai multe optiuni

| Alexa69 a răspuns:

Cauta pe OLX sau pe tocmai.ro!