| BruneTTe a întrebat:

Sper sa ma poata ajuta careva. Deci am un telefon LG Cookie [ KP501 ] si cand il conectez la calculator imi scrie pe telefon : sincronizati muzica dar pe calculator nu mi se deschide nimic [ nici in my computer] deci nu pot sa pun pe telefon muzica si nici poze... de fapt nimic straight face am facut eu vreo setare gresita? straight face

Răspuns Câştigător
| Dazzzie a răspuns:

Nu.
stai linistita.
deci eu am kp500 si e la fel ca cel 501.
te duci in meniu -> setari->conectivitate->mod conexiune USB->stocare in masa.
si dupa aia cand conectezi USB-ul daca nu-ti apare pe ecran singur (normal ar trebui) atunci te duci in my computer.
Daca ai card o sa ai 2 locuri in care poti pune muzica imagini etc.
in card si in memoria telefonului.
sper ca ti-am fost de folos
sa-mi spui daca a mers. big grin

1 răspuns:
| Adr1an a răspuns:

Mai bine foloseste un card reader sau cumpara-ti un dongle Bluetooth.