| xUnNimeniCelebru a întrebat:

Cum im pun poze de pe telefon pe calculator?
Telefonul meu e LG kp501 cookie.
ce fac dupa ce conectez cablul la calculator.
Dar cred ca imi trebuie un program, dca da cum se numeste si de unde il descarc?
funda big grin

2 răspunsuri:
| PulbereDeStea a răspuns:

Prin cablu de date conectezi telefonul la calculator. Daca este prima data cand faci asta atunci ar trebui sa iti apara pe calculator niste instructiuni cum sa faci ca sa trimiti poze sau melodii de pe telefon pe calculator. Apoi cauti la my computer si iti arata phone card(memoria cardului) si phone(memoria telefonului). Intri unde sti ca ai pozele si dai copy paste de pa telefon pe calculator. Daca nu te descurci fa-ti un cosnt pe site-ul my expert si scrie acolo intrebarea ta. Cei de acolo au un raspuns mai sigur in acest domeniu.

| PulbereDeStea a răspuns:

* un cont