| oBanană a întrebat:

Spuneți-mi că nu sunt singurul care nu face nimic de revelion. sad laughing!

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nici eu nu fac nimic special de Revelion, doar gust din dulciuri ca nu imi rezistalaughing

| sappy a răspuns:

Dar trebuie sa faci ceva?

| Sn4k3 a răspuns:

Pai de ce nu faci nimic? Bucura-te de noul an. Fără fiţe, fără poante, la mulţi ani cu sănătate! Criza vine, criza trece, noi mereu vom petrece big grin. An nou fericit!

| RobertMoon a răspuns:

Eu am facut o prostie azi am batut un admin la un joc pana l am lesinat pe un gard

| TiberiuFasole a răspuns:

Ok:
Nu esti singurul care nu face nimic de revelion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu beau cafea, că deja m-a luat somnul lol

| Vanqu1sh a răspuns:

Stai linistit, din cauza unei probleme nu am putut ajunge si eu in Romania asa ca am ales sa il fac singur de suparare! laughing Un an nou cat mai bun!

| Nonameagain a răspuns:

Ei, cum nu faci nimic? Esti aici, ca si mine. Daca aveam program, nu stateam pe TPU, nu-i asa?
An nou fericit si multa sanatate!

| elyfel a răspuns:

Depinde ce intelegi prin nimic laughing)

| immaBeast a răspuns:

Nu, nu eşti singurul, mai stau vreo 2, 3 ore şi merg la culcare, mâine este o nouă zi. happy

| Zorn a răspuns:

Eh, nu eşti singurul...

| stefaniastefi a răspuns:

Nu esti singurul laughing)

| Mada606 a răspuns:

Keep Kalm ...nu esti singurul laughing

| Brotacel12 a răspuns:

NU, nu esti singurul >_