| Andrei_Cosmin_1982 a întrebat:

Spuneți-mi si mie povesti de groază adevărate din viata voastră.

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Intr-o zi am ramas fara net si am zis ca o sa mor pe loc, ceva mai de groaza pentru mine nu cred ca exista, poate doar serpii.

| Juviia a răspuns:

Decibig grine Sânziene, eram in cimitir cu câteva prietene si prieteni, noi fiind mai nebuni(atunci aveam vreo 16 ani)ne-am dus pe la toate mormintele și era cam 12 noaptea. După am auzit niște sunete ciudate ca niște țipete și ne-am speriat de au auzit și cei din biserică laughing. Când dădeam să plecăm, eu am simțit o stare ciudată și am leșinat nu știu de ce.

| jon987654321 a răspuns:

Noaptea in pat muma padurii(nevasta)