| DariaFlyFly a întrebat:

Spune-ti-mi si mie o scuza ca sa ii spun dirigintelui meu ca nu pot veni la o petrecere.

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

-Ti-e rau
-te doare capul
-te doare stomacul
-trebuie sa pleci din oras
-trebuie sa mergi la o aniversare
Succes!

| emy a răspuns:

Buna seara!happy Cand nu stii ce sa faci si ce sa zici, trebuie sa-L rogi (din tot sufletul si cu maximum de incredere si cat mai mult) pe Doamne-Doamne sa te indrume(asta, in cazul in care crezi in El). El, in opinia mea, este cel mai bun prieten si calauzitor al omului. Dar i sa-ti spun si eu ce sa zici:Il rogi frumos sa te scuze ca nu poti sa mergi, deoarece ai de rezolvat o problema de familie si ca rezolvarea acesteia nu suporta amanare. Sa nu minti cu boala sau cu ceva grav, caci nu e bine. Bafta multa iti doresc! Te puup.kiss Paaa!

| IMC90 a răspuns:

Ai facut toxinfectie alimentara.

| IMC90 a răspuns:

BTW: ce draq scoala faceti voi? in afara de multi de 2 n-am vazut niciodata altceva de la vreo diriginta... (nici macar la balurile de absolvire nu s-au stresat prea tare).

Răspuns utilizator avertizat
| andreeafrumoasa a răspuns:

-Trebuie sa te duci la un prieten sa il ajuti la lectii(prietena)!
-Esti bolnaviora!
Funda?

| mimisteluta a răspuns:

Trebuie sa pleci la o ruda indepartata...