| Nikaa a întrebat:

Hey all, am nevoie de un sfat.
Miine la scoala avem o petrecere dar dupa lectii, vreau sa plec sa-mi cumpar niste haine noi dar nu stiu ce sa-i spun profesoarei vreo scuza oarecare.ca daca zic ca m-am simtit rau si voi veni la petrecere nu va parea adevarat. Daca stiti vreo scuza please ajutor.cya

2 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Zi ca tr sa t duci pana la farmacie sai cumperi mamei, fratelui, surori niste pastile ca e bolnavioaralaughing

| lylo a răspuns:

Zi si u ca te duci sa-ti faci niste analize sau un control ceva laughing